Hongkong od kuchni z Jeremym Pangiem (1)

(Jeremy Pang's Hong Kong Kitchen)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2025  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jeremy Pang przemierza gwarne ulice Hongkongu w towarzystwie aktorki Mel Giedroyc. Potem przyrządza pudding imbirowy, pierogi z rzeżuchą oraz makaron z duszoną szynką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Brytyjski szef kuchni Jeremy Pang odwiedza najciekawsze zakątki kulinarnego Hongkongu. Odkrywa zarówno tętniące życiem ulice z lokalnym street foodem, jak i rodzinne bary oraz słynne restauracje. Poznając smaki miasta, prowadzący przybliża widzom tajniki wybranych dań, a następnie w swojej kuchni prezentuje, jak krok po kroku przygotować te potrawy samodzielnie. Podczas gotowania dzieli się sprawdzonymi poradami, które ułatwiają wydobycie pełni smaku z tradycyjnych składników kuchni azjatyckiej.

W tym odcinku

Brytyjski szef kuchni przemierza gwarne ulice Hongkongu w poszukiwaniu najciekawszych miejsc na kulinarnej mapie miasta. W tej pełnej ciekawych smaków i inspiracji wyprawie towarzyszy mu Mel Giedroyc, aktorka o polsko-litewskich korzeniach. Razem odwiedzą kilka małych lokali na świeżym powietrzu i spróbują pysznych przekąsek dim sum. W swojej kuchni natomiast Jeremy Pang przygotuje pudding imbirowy, pierożki z rzeżuchą oraz makaron noodle z duszoną szynką i bakłażanem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...