Pan Mama: Prezes (42)
W skrócie
Patrycja dalej czuje urazę do Sylwestra. Spojleruje jego ulubione seriale i nie szczędzi złośliwości. Po odejściu Pierzchały dziewczyna wrabia przyjaciela w funkcję nowego przewodniczącego wspólnoty.
Oglądaj w telewizji
Opis
Sylwester (Paweł Domagała) wychowuje samotnie trójkę dzieci: Zuzię (Anna Stolarska), Bruna (Mirosław Tamchuk) i Maję (Olga Wypych). Po stracie żony pełni zarówno rolę matki, jak i ojca, starając się sprostać wszystkim obowiązkom rodzicielskim. Na co dzień pracuje jako grafik w agencji reklamowej, gdzie tworzy gazetki promocyjne, jednak jego prawdziwą pasją jest rysowanie komiksów i ilustracji, co robi nocami, marząc o karierze artystycznej. Życie rodzinne oraz potrzeba spłaty kredytu zmuszają go jednak do odłożenia tych aspiracji na później. Serial Jana Forysia to zabawna i poruszająca historia współczesnego ojca, który mimo wielu przeciwności i problemów potrafi znaleźć w sobie siłę, by troszczyć się nie tylko o swoje dzieci, ale też o każdego, kto potrzebuje wsparcia i rodzinnego ciepła. Sylwester, choć czasami przytłoczony obowiązkami, udowadnia, że prawdziwa rodzina to coś więcej niż więzy krwi - to także wytrwałość w dążeniu do spełnienia marzeń, nawet jeśli wymaga to dłuższego, niż byśmy chcieli, oczekiwania.
W tym odcinku
Patrycja dalej czuje urazę do Sylwestra i nie szczędzi mu złośliwości, dogryzając mu i spojlerując jego ulubione seriale. Po odejściu prezesa Pierzchały dziewczyna wrabia przyjaciela w funkcję nowego przewodniczącego wspólnoty. Jej planem jest uprzykrzenie mu życia poprzez zrzucenie na niego nowych obowiązków. Jednak Sylwester jest zachwycony nowym biurem, które traktuje jako kryjówkę przed chłopakiem Zuzy.
Występują