Autentyczni (9)

program rozrywkowy Polska 2023-2025  od 12 lat

W skrócie

Osoby ze spektrum autyzmu próbują swoich sił jako dziennikarze. Po profesjonalnym przygotowaniu rozmawiają z przedstawicielami świata polityki, mediów i sztuki. Funkcję moderatora pełni Maciej Stuhr.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.12 11:25
TVNlogo
Czw 25.12 20:55
TVN Stylelogo
Pt 26.12 3:05
TVNlogo

Opis

Do tego wyjątkowego projektu zostały zaproszone osoby ze spektrum autyzmu. W programie weźmie ich udział blisko pięćdziesiąt. Wszyscy pragną spróbować swoich sił jako dziennikarze. Pod czujnym okiem profesjonalistów, po merytorycznym przygotowaniu, będą rozmawiać z cenionymi, powszechnie znanymi postaciami ze świata polityki, mediów czy sztuki. Podczas całego procesu, w roli moderatora, towarzyszy im Maciej Stuhr. Każdy kolejny odcinek to rozmowa z inną znaną osobistością. Wcześniej gospodarze pracują samodzielnie nad dokumentacją dotyczącą bohatera, wybierają pytania, spotykają się z profesjonalistami, by przygotować się do zadania. Gośćmi pierwszych dwóch odcinków będą Robert Makłowicz i Natalia Kukulska.

Agnieszka Chylińska, ceniona wokalistka i autorka tekstów, spotyka się z uczestnikami programu, by podzielić się swoimi doświadczeniami i odpowiedzieć na dociekliwe pytania. Rozmowy prowadzi Dorota Wellman, znana z otwartości i umiejętności budowania szczerej atmosfery.

Zobacz także

Ładuję...