Smacznie świątecznie 2 (3)

magazyn kulinarny Polska 2025  od 12 lat

W skrócie

Trzeci odcinek to spotkanie tradycji z kuchnią współczesną. W menu znajdą się duszone pory w winie i miso z sosem winegret i jajkiem, zupa na wodzie z kiszonej kapusty oraz śledzik z cebulą.

Oglądaj w telewizji

So 6.12 8:15
CANAL+ 360logo
So 6.12 9:25
CANAL+ Kuchnialogo
Nd 7.12 11:25
CANAL+ 360logo
Nd 7.12 11:45
CANAL+ Kuchnialogo
Pon 8.12 12:20
CANAL+ Kuchnialogo
Wt 9.12 15:05
CANAL+ 360logo
Pt 12.12 12:55
Stopklatkalogo
Śr 17.12 12:50
Stopklatkalogo

Opis

Martyna Chomacka i Piotr Kucharski prezentują proste, efektowne i smaczne przepisy na świąteczne potrawy z nowoczesnym twistem, idealne na Boże Narodzenie. Propozycje te urozmaicą świąteczny jadłospis i zasmakują każdemu, kto szuka kulinarnych inspiracji na ten wyjątkowy czas. Wśród przygotowanych dań znajdą się m.in. zimowe tosty z oscypkiem i żurawiną, stek z polędwicy z sosem grzybowo-pieprzowym oraz domowe carpaccio. Przepisy prowadzących stanowią połączenie tradycji z nowoczesnością, dzięki czemu święta będą nie tylko smaczne, ale i pełne kulinarnych niespodzianek.

Trzeci odcinek to spotkanie tradycji z kuchnią współczesną - fermenty, głębia smaku i proste składniki. Duszone pory w winie i miso z sosem winegret i jajkiem, aromatyczna zupa na wodzie z kiszonej kapusty oraz śledzik w kremie cebulowym z duszoną cebulą. Elegancja, umami i nowe spojrzenie na zimowe, często niedoceniane produkty.

Zobacz także

Ładuję...