La Promesa - pałac tajemnic (287)

(La promesa)

serial obyczajowy Hiszpania 2022  od 12 lat

W skrócie

Lope żegna się przed wyjazdem. Kucharki wręczają mu prezent. Rómulo traci przytomność. Jest reanimowany. Abel po zbadaniu chorego diagnozuje gruźlicę. Jana mówi lekarzowi, że nigdy go nie pokocha.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rok 1913. Do pałacu La Promesa położonego w Los Pedroches w Hiszpanii przybywa Jana Expósito (Ana Garcés). Młoda kobieta pała żądzą zemsty za śmierć matki oraz chce ustalić miejsce pobytu swojego młodszego brata, który zaginął. Niebawem spotyka Manuela (Arturo Sancho), młodszego syna markiza Alonsa Lujána (Manuel Regueiro), i ratuje go z wypadku aeroplanu. Tymczasem pierworodny syn Alonsa, Tomás, który chce podzielić się z Janą informacjami na temat jej rodziny, zostaje dźgnięty nożem przez swoją macochę Cruz Ezquerdo (Eva Martín), matkę Manuela. Z kolei Jana zostaje zatrudniona w pałacu jako służąca.

W tym odcinku

Lope żegna się ze służbą przed wyjazdem. Kucharki wręczają mu prezent. Tymczasem Rómulo traci przytomność. Jest reanimowany. Doktor Abel po zbadaniu chorego diagnozuje poważne uszkodzenie płuc i gruźlicę. Z kolei Jana przyznaje się lekarzowi, że nie żywi do niego głębszych uczuć i pewnie nigdy go nie pokocha.

Występują

Zobacz także

Ładuję...