Sprawiedliwi. Trójmiasto (93)
W skrócie
W jeziorze znaleziono ciało młodej kobiety. Jej matka zeznaje, że uciekła ona z powodu przemocy ojczyma. Miała wyjechać do Warszawy, lecz śledczy odkrywają, że została zabita tuż po opuszczeniu domu.
Oglądaj w telewizji
Opis
Dalsze losy śledczych ze specjalnej trójmiejskiej jednostki wzorowanej na FBI. Pod wodzą nadinspektora Pawła Lipca (Jerzy Zelnik) funkcjonariusze rozwiązują skomplikowane śledztwa i mierzą się z groźnymi przestępcami.
W tym odcinku
W Jeziorze Otomińskim odnaleziono ciało młodej kobiety z urazem czaszki i śladami krępowania. Ofiara to Dorota Wójcik, która według matki rok temu uciekła z powodu przemocy ojczyma i miała wyjechać do Warszawy. Gzymski i Lipiec odkrywają, że kobieta nigdy nie dotarła do stolicy i prawdopodobnie została zamordowana tuż po opuszczeniu domu. Jednocześnie Gzymski boryka się z problemami finansowymi, próbując pomóc Ani w realizacji jej marzeń.
Występują