Solo Leveling: Powstań z cienia: Dlatego trenowaliśmy (5)
(Solo Leveling Season 2: Arise from the Shadow: This Is What We're Trained to Do)
W skrócie
Okazuje się, że Jin-Woo musi poczekać kilka dni, zanim jego ranga zostanie zmieniona. Postanawia zarobić trochę pieniędzy. Bierze udział w wydobywaniu kryształów esencji z wyczyszczonych lochów.
Oglądaj w telewizji
Opis
Bardzo ciepło przyjęta ekranizacja manhwy autorstwa Chugonga. Przedstawiona zostanie dalsza historia Sung Jin-Woo, który znany był jako najsłabszy łowca na świecie. Po otrzymaniu tajemniczego systemu w podwójnym lochu Jin-Woo bardzo szybko rośnie w siłę, co umożliwia mu walkę z coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami. Dodatkowo nie musi już mierzyć się z nim sam, bowiem dzięki zadaniu zmiany pracy posiada własną armię cieni, na której czele stoi rycerz Igris.
W tym odcinku
Okazuje się, że Jin-Woo musi poczekać kilka dni, zanim jego ranga zostanie zmieniona. Postanawia zarobić trochę pieniędzy. Bierze udział w wydobywaniu kryształów esencji z lochów wyczyszczonych przez gildię Łowców. Spotyka tam Cha Hae-In, która jest jej wicemistrzynią.
Występują
