Uroczysko (189)

W skrócie
Z prywatnego zakładu psychiatrycznego ucieka biznesmen. Kilka dni później inny pacjent maluje obraz przedstawiający realistyczną scenę zbrodni, co wzbudza zaniepokojenie personelu.
Oglądaj w telewizji

Opis
W niewielkim, ale kryjącym wiele mrocznych tajemnic miasteczku na Dolnym Śląsku, Uroczysku, komisarz Filip Ziomecki (Antoni Królikowski) z pomocą posterunkowych Zuzy (Julita Koper) i Olka (Jakub Dąbrowski) bada różne zagadki kryminalne. W tym sezonie powróci Agata Wilczewską (Katarzyna Ucherska), Filip zmierzy się z dramatem miłosnym, dojdzie także do nowych, zagadkowych zbrodni.
W tym odcinku
Z prywatnego zakładu psychiatrycznego ucieka 47-letni biznesmen. Kilka dni później inny pacjent maluje obraz przedstawiający realistyczną scenę zbrodni, co wzbudza zaniepokojenie personelu ze względu na podobieństwo do rzeczywistości. Policjanci rozpoczynają nowe śledztwo, które prowadzą równolegle z poszukiwaniami zaginionych osób. W tle dr Jarema, opiekun autystycznego chłopca, staje przed dylematem współpracy, a w życiu prywatnym funkcjonariuszy pojawiają się nowe wyzwania. Olek analizuje nagranie z monitoringu, nie zdając sobie sprawy, że czeka go konfrontacja z uzbrojonym lekarzem.
Występują













