Dzielnica strachu 9: Dwie krople wody (413)

W skrócie
Dziesięć lat temu mężczyzna oblał kwasem partnerkę. Obecnie lada dzień ma wyjść z więzienia. Okaleczona dziewczyna i jej siostra nie czują się bezpieczne. Boją się, że sprawca zaatakuje ponownie.
Oglądaj w telewizji
Opis
Funkcjonariusze z komisariatu na Gorczaku badają kulisy zbrodni. Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), Rafał Nocoń (Maciej Kosmala) i inni doświadczeni komisarze mogą liczyć na wsparcie dzielnicowych, wśród których są (Andrzej Młynarczyk), Adrianna Majcher (Jagoda Małyszek) i sierżant Walicki (Jasper Sołtysiewicz).
W tym odcinku
Dziesięć lat temu mężczyzna oblał kwasem swoją ówczesną partnerkę. Obecnie lada dzień ma wyjść z więzienia. Okaleczona dziewczyna i jej siostra nie czują się bezpieczne. Mają obawy, że sprawca może zaatakować ponownie. Potoczny bada kulisy napaści na nauczyciela chemii. Dzielnicowa Majcher rozmawia z emerytką, która wynajmuje pokój tajemniczemu lokatorowi. Odbywa się pierwsza rozprawa Agaty Rychlik, oskarżonej o zabójstwo.
Występują











