Pierwsza miłość (4073)

serial obyczajowy Polska 2025  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aniela szuka narzeczonego, który po wieczorze kawalerskim zapadł się pod ziemię. Gdy przechodzi pod domem wójta, widzi coś zaskakującego. Eliza mówi Jakubowi, że chce odejść od męża.

Oglądaj w telewizji

Śr 15.10 18:00
Polsatlogo

Opis

Grupa zaprzyjaźnionych mieszkańców Wrocławia i Wadlewa staje oko w oko z serią dramatycznych, a nierzadko także tragicznych wydarzeń. Marysia nadal nie potrafi zaufać swojej teściowej, Izabeli. Sypie się także życie osobiste jej kuzynki, Kingi, która doświadcza przedwczesnego porodu i dowiaduje się w końcu, że Janek ma dziecko z inną kobietą. Jej matka, Teresa, wikła się zaś w niebezpieczną relację z psychopatą Mateuszem. Również Marta nie może się oprzeć Brunonowi, który jest podejrzewany o zabójstwo. Emilka stara się zaś przetrwać rozłąkę z przebywającym w więzieniu Bartkiem. Tymczasem w Wadlewie pojawia się Jurek (Jacek Knap), nowy lekarz. Mężczyzna zakochuje się w Adriannie. Dominika, bliźniaczka Marysi, wraz ze swoją wspólniczką, Karmą (Monika Dawidziuk), staje się osią nowych intryg.

W tym odcinku

Aniela szuka narzeczonego, który po wieczorze kawalerskim zapadł się pod ziemię. Gdy przechodzi pod domem wójta, widzi coś zaskakującego. Eliza mówi Jakubowi, że chce odejść od męża. Zwierza się, że obiecała to Angelice, i zamierza słowa dotrzymać. W tym czasie w klinice pojawia się dziewczyna, z którą przez jakiś czas spotykał się Radek. Przyjechała aż z Gdańska, ponieważ ma lekarzowi do przekazania bardzo ważną informację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...