Doktor Jan z Deekelsen (3)
(Der Landarzt: Schwere Geburt)
W skrócie
Maren, pomimo zaawansowanej ciąży, sama prowadzi zajazd. Doris oraz Jan bezskutecznie usiłują przekonać kobietę do zatrudnienia zastępcy. Lekarz martwi się o stan zdrowia matki i jej dziecka.
Oglądaj w telewizji

Opis
Dalsze losy doktora Jana (Wayne Carpendale), który zatrudnia się w przychodni w prowincjonalnym miasteczku Deekelsen. Wkrótce nawiązuje nowe znajomości oraz z czasem zyskuje sympatię okolicznych mieszkańców. Związuje się z właścicielką zajazdu, Maren (Caroline Scholze) i zamieszkuje z nią i jej synem Florianem (Niklas Tschernich). Para bierze ślub i przychodzi na świat ich pierwsze wspólne dziecko. Luiza. Lekarz na co dzień dba o zdrowie swoich pacjentów i wspiera każdego, kto potrzebuje jego pomocy.
W tym odcinku
Maren, pomimo zaawansowanej ciąży, w dalszym ciągu sama prowadzi zajazd. Doris oraz Jan bezskutecznie usiłują przekonać kobietę do zatrudnienia zastępcy. Lekarz martwi się o stan zdrowia matki i jej dziecka. Mieszkańcy Deekelsen spierają się w kwestii prezentu dla potomka pary. Tymczasem w miejscowości zjawia się bizneswoman Fryderyka von Saalfeld. Rozgląda się za ziołowym lekarstwem na migrenę. Wkrótce trafia do Petera Hamachera, który oznajmia jej, że najlepszym lekarstwem na ból głowy jest miłość.
Występują




















