Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
mecz 2. rundy gry pojedynczej
W skrócie
W grze o triumf wciąż pozostają Magdalena Fręch, Iga Świątek. Polki rozprawiły się z Talią Gibson (6:2, 6:2) oraz Emilianą Arango (6:1, 6:2), a tenisista ograł Hugo Delliena (6:1, 6:4, 6:7, 6:4).
Oglądaj w telewizji
Program archiwalny.
Opis
W pierwszej rundzie ostatniego wielkoszlemowego turnieju w tym sezonie doszło do kilku niespodzianek. Oprócz Daniiła Miedwiediewa, Weroniki Kudiermietowej, Camili Osorio, Clary Tauson oraz Magdy Linette w Nowym Jorku nie zobaczymy już Eliny Switoliny, Marie Bouzkovej i Madison Keys. W grze o triumf wciąż pozostają Magdalena Fręch, Iga Świątek i Kamil Majchrzak. Polki rozprawiły się z Talią Gibson (6:2, 6:2) oraz Emilianą Arango (6:1, 6:2), a tenisista ograł Hugo Delliena (6:1, 6:4, 6:7, 6:4).
Zobacz także
Tenis: Turniej ATP w Londynie
Czw, 25.06 4:00
i 2 późniejsze emisje
Tenis: Turniej ATP w Halle
Czw, 25.06 5:00
i 2 późniejsze emisje
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Czw, 25.06 6:00
i 1 późniejsza emisja
Tenis: Turniej ATP w Londynie
Czw, 25.06 7:00
i 1 późniejsza emisja
Tenis: Turniej Wimbledon
Czw, 25.06 12:00
i 9 późniejszych emisji
Tenis: Turniej ATP na Majorce
Czw, 25.06 11:00
i 2 późniejsze emisje
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Czw, 25.06 11:00
i 9 późniejszych emisji
Tenis: Turniej ATP na Majorce
Czw, 25.06 11:00
i 3 późniejsze emisje
Tenis: Turniej ATP w Eastbourne
Czw, 25.06 12:00
i 1 późniejsza emisja
Tenis: Turniej ATP w Eastbourne
Czw, 25.06 12:00
i 3 późniejsze emisje