Dzielnica strachu 9 (392)
W skrócie
W ośrodku dla bezdomnych pojawia się recydywista, który terroryzuje grupę podopiecznych placówki i zastrasza jej szefa. Dzielnicowa Majcher natrafia na młodego mężczyznę, który padł ofiarą gwałtu.
Oglądaj w telewizji
Opis
Funkcjonariusze z komisariatu na Gorczaku badają kulisy zbrodni. Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), Rafał Nocoń (Maciej Kosmala) i inni doświadczeni komisarze mogą liczyć na wsparcie dzielnicowych, wśród których są (Andrzej Młynarczyk), Adrianna Majcher (Jagoda Małyszek) i sierżant Walicki (Jasper Sołtysiewicz).
W tym odcinku
W ośrodku dla bezdomnych pojawia się niebezpieczny recydywista, który niedawno opuścił zakład karny. Terroryzuje grupę podopiecznych placówki, a także brutalnie zastrasza jej szefa. Dzielnicowa Majcher natrafia na młodego mężczyznę, który padł ofiarą gwałtu. Do śledztwa włącza się Kaszubski. Dostrzega powiązania między obiema sprawami.
Występują










