Morderstwo sobotniej nocy: Erin Jones (5)

(Last Night Out: Erin Jones)

serial dokumentalny  od 12 lat

W skrócie

Rok 2007. Po rozstaniu z partnerem Erin Jones postanawia się rozerwać. Idzie na mecz w towarzystwie przyjaciółki, a potem do baru. Obserwuje ją policjant Chris Tahah, były ukochany.

Oglądaj w telewizji

Śr 20.08 22:00
CI Polsatlogo
Czw 21.08 23:00
CI Polsatlogo
So 23.08 16:00
CI Polsatlogo
So 23.08 22:00
CI Polsatlogo
Nd 24.08 11:20
CI Polsatlogo

Opis

Filmowcy prezentują wstrząsające opowieści o ostatnich chwilach życia młodych ofiar zbrodni, które poprzedziła szampańska zabawa na imprezach. Eksperci od kryminalistyki, psychologowie i śledczy analizują przebieg i motywy tych przestępstw. Głos w programie zabierają także bliscy ofiar. Autorzy rekonstruują przebieg wydarzeń, a także przedstawiają oryginalne fotografie z mediów społecznościowych i domowych archiwów oraz nagrania z monitoringu.

W tym odcinku

Rok 2007. Po niedawnym rozstaniu z partnerem 31-letnia Erin Jones postanawia się rozerwać. Idzie na mecz koszykówki w towarzystwie Vanessy, swojej najlepszej przyjaciółki. Obie odwiedzają bar Central Station, gdzie piją alkohol i tańczą. Zajęta zabawą Erin nie ma pojęcia, że z drugiego końca sali obserwuje ją policjant Chris Tahah, jej były ukochany.

Zobacz także

Ładuję...