
W skrócie
Joan nie chce się pogodzić z Adamem, potem żałuje, że tak się zachowywała.Ksiądz mówi Helen, że mężczyzna, który zgwałcił ja przed 25 laty, jest umierający i chce ją prosić o wybaczenie.
Oglądaj w telewizji
Opis
Joan potrafi rozmawiać z Bogiem objawiającym się jej pod różnymi postaciami. Dzięki poleceniom wydawanym jej przez dziwnych gości dziewczyna zaczyna spełniać coraz więcej dobrych uczynków i zmieniać świat wokół niej na lepsze. Podczas wakacji dziewczyna przechodzi terapię. Kiedy wraca jesienią do szkoły, wydaje się, że jest zwykłą nastolatką.
W tym odcinku
Joan nie chce pogodzić się z Adamem. Gdy ten znika podczas pieszej wycieczki, żałuje ona, że tak się zachowywała wobec niego. Helen jest zszokowana, gdy ksiądz mówi jej, że mężczyzna, który zgwałcił ja przed 25 laty, jest umierający i chce ją prosić o wybaczenie.