Dzielnica strachu 8 (378)

serial kryminalny Polska 2025  od 16 lat

W skrócie

W stawie znaleziono ciało mężczyzny. Ofiarą jest doświadczony dziennikarz śledczy, specjalizujący się w tropieniu zorganizowanej przestępczości. Rozpracowywał on gang handlarzy kobietami.

Oglądaj w telewizji

Pt 23.05 5:00
TV Pulslogo

Opis

Zespół śledczych na Gorczaku rozwiązuje różne, często szokujące i skomplikowane zagadki kryminalne. W tym sezonie komisarze Agata Rychlik (Agata Załęcka), Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), Rafał Nocoń (Maciej Kosmala), wspierani przez specjalistów oraz dzielnicowych, takich jak Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i Ola Grodziec (Aleksandra Listwan), badają m.in. sprawy Mordercy-Muzykanta, kobiety ze zszytymi ustami i zbrodniczą "symfonię śmierci".

W tym odcinku

W osuszonym stawie znaleziono ciało zastrzelonego mężczyzny. Wychodzi na jaw, że ofiarą jest doświadczony dziennikarz śledczy, specjalizujący się w tropieniu zorganizowanej przestępczości. Nocoń i Grodziec docierają do ucznia denata. Ujawnia on dowody na to, że zmarły rozpracowywał gang handlarzy kobietami. Kluczowym elementem przestępczej układanki okazuje się złomowisko.

Występują

Zobacz także

Ładuję...