Galileo (1127)

W skrócie
Widzowie poznają bliżej pewnego hydraulika. Pojawi się reportaż o szkole, w której uczniowie spędzają 7 miesięcy na żaglowcu. Kolejny materiał opowie o człowieku, który ogłosił się królem Szwajcarii.
Oglądaj w telewizji
Opis
Paweł Orleański zaprasza na wspólne odkrywanie świata. W programie pojawią się pasjonujące reportaże, mnóstwo ciekawostek i najbardziej zaskakujące odpowiedzi na najdociekliwsze z pytań.
Widzowie poznają bliżej hydraulika, który lubi swoją pracę. Pojawi się reportaż o szkole, w której uczniowie spędzają 7 miesięcy w roku na żaglowcu, podróżując po całym świecie. Kolejny materiał opowie o młodym człowieku, który sam siebie ogłosił królem Szwajcarii, po tym jak przejął 6 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni kraju. Okaże się, czym jest owocowy Crumble, który zdobył popularność dzięki internetowi.