Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa świata - Nankin 2025
podsumowanie
Oglądaj w telewizji
Program archiwalny.
Opis
Podsumowanie niedawno zakończonych HMŚ w Nankinie. Zaprezentowane zostaną najciekawsze momenty rywalizacji z uwzględnieniem wywalczonego srebrnego medalu w sztafecie 4x400 metrów kobiet. Biało-Czerwone dokonały tego w składzie: Justyna Święty-Ersetic, Aleksandra Formella, Anastazja Kuś i Anna Gryc.
Zobacz także
Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold - Zagrzeb 2026
Pt, 26.06 18:00
i 2 późniejsze emisje
Lekkoatletyka: Memoriał Czesława Cybulskiego - Poznań 2026
Nd, 28.06 15:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu
Nd, 28.06 18:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Eugene
So, 04.07 22:00
i 2 późniejsze emisje