Barwy szczęścia | odc. 3157

serial obyczajowy Polska 2025  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika zaprzyjaźnia się z Błażejem, którego ponownie odwiedza w szpitalu. Następnie prowadząca śledztwo w sprawie mafii piaskowej dziennikarka udaje się w teren. Zostaje zaatakowana.

Oglądaj w telewizji

Śr 26.03 20:05
TVP 2logo
Czw 27.03 6:55
TVP 2logo
Czw 27.03 19:25
TVP 2logo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Weronika coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Błażejem, którego ponownie odwiedza w szpitalu. Następnie prowadząca śledztwo w sprawie mafii piaskowej dziennikarka udaje się w teren. Zostaje brutalnie zaatakowana. Na prośbę Wójcików Karol odbiera ze szkoły Grzesia. Przy okazji lekarz ponownie spotyka Gabi. Tomasz przekazuje Wiktorowi próbki do badań DNA. Zobowiązuje się również je opłacić. W trudnych chwilach wspiera go Oliwka. Grażyna zwierza się Madzi, że poważnie martwi się o syna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...