Krew z krwi 3 (3/10)

serial sensacyjny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Policja zabezpiecza ciało znalezione w magazynie Bronka. Prokurator Tarczyński przypuszcza, że ofiara to syn Carmen. Tymczasem Franek, przetrzymywany na barce przez Helmuta, podejmuje próbę ucieczki.

Oglądaj w telewizji

So 15.03 20:20
TVP 1logo

Opis

Po siedmiu latach spędzonych w więzieniu Carmen (Agata Kulesza) wreszcie odzyskuje wolność, pragnąc rozpocząć spokojne życie u boku Jana (Bartłomiej Topa). Po przejściach, które były dla niej ciężką próbą, zostaje ciepło przywitana przez rodzinę i przyjaciółkę Sandrę. Powrót pełen radosnych momentów daje nadzieję na to, że dawne mafijne konflikty są już zamkniętym rozdziałem. Jednak przeszłość niespodziewanie powraca. Carmen ponownie zostaje wciągnięta w mroczny świat przestępczości, tym razem przez ryzykowne działania swojego syna, Franka (Maciej Musiał). Na narkotykowej scenie Trójmiasta poza jej dawnym wrogiem, Bronkiem (Szymon Bobrowski), pojawia się nowa postać, z którą Carmen musi się zmierzyć.

W tym odcinku

Policja zabezpiecza ciało znalezione w magazynie należącym do Bronka. Prokurator Tarczyński przypuszcza, że ofiara to syn Carmen i planuje wykorzystać sytuację przeciwko niej. Rota-Majewska stara się odkryć prawdę, ale tożsamość zmarłego nadal pozostaje tajemnicą. Retrospekcje ujawniają jej przeszłość i rodzinne konflikty. Tymczasem Franek, porwany i przetrzymywany na barce przez Helmuta, podejmuje próbę ucieczki. Bronek wyjawia Carmen, że jej syn jednak nie zginął. Decydują się połączyć siły, by go odnaleźć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...