Rodziny takie jak nasza (1/7)

(Familier som vores)

serial obyczajowy Belgia/​Francja/​Dania/​Norwegia/​Niemcy/​Wielka Brytania/​Szwecja 2024  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Danii grozi zagłada. Do kraju zbliża się powódź, ale władze utrzymują społeczeństwo w niewiedzy. Nastoletnia Laura dzieli życie między dwa domy. Jej brat uprzedza bliskich o powszechnej ewakuacji.

Oglądaj w telewizji

Pt 28.02 21:00
CANAL+ Premiumlogo
Pt 28.02 22:00
CANAL+ 1logo
Pt 28.02 23:00
CANAL+ 4Klogo
Nd 2.03 21:30
CANAL+ Premiumlogo
Nd 2.03 22:30
CANAL+ 1logo
Wt 4.03 20:10
CANAL+ Premiumlogo
Wt 4.03 21:10
CANAL+ 1logo

Opis

W Danii trwa lato, ale życie mieszkańców jest dalekie od sielanki. Nikt nie może już ignorować rosnącego poziomu wód. Wszyscy muszą poddać się ewakuacji. To, co posiadali, często staje się bezwartościowe, a postawieni w krańcowej sytuacji ludzie dokonują dramatycznych wyborów. Ci, których na to stać, mają szansę ułożyć sobie życie w zamożnych krajach. Reszta jest zdana na państwowe programy pomocy. Podziały społeczne, chaos i narastająca bezsilność kruszą dotychczasowe normy społeczne. Wśród tych zawirowań stojąca u progu Laura (Amaryllis April Maltha August) przeżywa swoją pierwszą miłość. Musi zdecydować, czy opuścić kraj z rozwiedzionymi rodzicami, czy zostać z Eliasem (Albert Rudbeck Lindhardt), w którym się zakochała.

W tym odcinku

Z powodu zmian klimatycznych Danii grozi zagłada. Do kraju zbliża się powódź na niespotykaną skalę, ale władze utrzymują społeczeństwo w niewiedzy. Nastoletnia Laura dzieli życie między dwa domy - przez część czasu mieszka z matką Fanny, w pozostałe dni u ojca, Jacoba, i jego nowej żony Amalie. Podoba się jej Elias, z którym flirtuje w szkole, choć on ma inną dziewczynę. Tymczasem Nikolaj, brat Amalie, który pracuje w MSZ, uprzedza bliskich, że niebawem zostanie zarządzona powszechna ewakuacja.

Występują

Ładuję...