Tenis: Turniej WTA w Dosze
mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Marta Kostiuk - Amanda Anisimova
W skrócie
W poprzedniej rundzie Marta Kostiuk rozprawiła się z Magdą Linette. O miejsce w najlepszej czwórce turnieju zmierzy się z Amandą Anisimovą. Amerykanka w Dosze wyeliminowała m.in. Wiktorię Azarenkę.
Oglądaj w telewizji
Program archiwalny.
Opis
W poprzedniej rundzie Marta Kostiuk pewnie rozprawiła się z Magdą Linette, wygrywając 6:4, 6:2. O miejsce w najlepszej czwórce turnieju Ukrainka zmierzy się z Amandą Anisimovą. Amerykanka w Dosze wyeliminowała już trzy wyżej notowane tenisistki. Najpierw pokonała Wiktorię Azarenkę (6:3, 7:5), a następnie ograła Paulę Badosę (6:4, 6:3) i Leylah Fernandez (6:3, 6:0).
Zobacz także
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Pon, 22.06 11:00
i 7 późniejszych emisji
Tenis: Turniej ATP Challenger w Poznaniu
Pon, 22.06 11:00
i 4 późniejsze emisje
Tenis: Turniej Wimbledon
Pon, 22.06 12:00
i 3 późniejsze emisje
Tenis: Turniej ATP w Londynie
Pon, 22.06 21:30
i 9 późniejszych emisji
Tenis: Turniej ATP w Halle
Wt, 23.06 6:00
i 1 późniejsza emisja
Tenis: Turniej ATP w Londynie
Wt, 23.06 7:00
i 3 późniejsze emisje
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Wt, 23.06 11:00
i 8 późniejszych emisji
Tenis: Turniej Wimbledon
Wt, 23.06 12:00
i 3 późniejsze emisje
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Śr, 24.06 11:00
i 8 późniejszych emisji
Tenis: Turniej Wimbledon
Śr, 24.06 12:00
i 3 późniejsze emisje