Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy U-18 - Bańska Bystrzyca 2024
podsumowanie
W skrócie
Bardzo dobrze w Bańskiej Bystrzycy zaprezentowali się reprezentanci Polski. Biało-Czerwoni zdobyli osiem krążków. Na najwyższym stopniu podium stawali m.in. Stanisław Strzelecki i Anastazja Kuś.
Oglądaj w telewizji
Program archiwalny.
Opis
Bardzo dobrze w Bańskiej Bystrzycy zaprezentowali się reprezentanci Polski. Łącznie Biało-Czerwoni zdobyli osiem krążków i zajęli drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Na najwyższym stopniu podium stawali Stanisław Strzelecki i Anastazja Kuś (oboje 400m), Jakub Rodziak (rzut dyskiem) oraz sztafeta szwedzka mężczyzn w składzie: Nikodem Dymiński, Jakub Foremny, Bartłomiej Adamczyk i Stanisław Strzelecki.
Zobacz także
Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold - Zagrzeb 2026
Pt, 26.06 18:00
i 2 późniejsze emisje
Lekkoatletyka: Memoriał Czesława Cybulskiego - Poznań 2026
Nd, 28.06 15:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu
Nd, 28.06 18:00
i 2 późniejsze emisje
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Eugene
So, 04.07 22:00
i 2 późniejsze emisje