Dziedzictwo (307)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Nedimowi udaje się ustalić adres lekarki, która sfałszowała raport dotyczący śmierci Kevser. Oczyszczony z zarzutów Yaman wraca do rezydencji. Ciek podsłuchuje jego rozmowę z Cengerem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Oczyszczony z zarzutów Yaman wraca do rezydencji. Tymczasem Nedimowi udaje się ustalić adres lekarki, która sfałszowała raport dotyczący śmierci Kevser. Duygu upuszcza w domu bransoletkę swojej siostry, którą znajduje Semra. Komisarz opowiada jej o poszukiwaniach Yasemin. Ostatnie wydarzenia sprawiają, że Ali lepiej rozumie szorstką postawę Duygu. Ta z kolei na własną rękę poszukuje dealera powiązanego z Yasemin, a Ali rusza za nią. Ciek podsłuchuje rozmowę Yamana z Cengerem. Mówi Zuhal, co jest prawdziwym powodem niezgody między Seher a Yamanem oraz że to Ikbal zabiła Kevser.

Występują

Zobacz także

Ładuję...