Dziedzictwo (306)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Ziya jest zrozpaczony aresztowaniem Yamana. Duygu w końcu wyznaje Alemu prawdę o swojej zaginionej siostrze. Mężczyzna postanawia jej pomóc. Wkrótce odnajdują mężczyznę, którego widzieli w kostnicy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Ziya jest zrozpaczony aresztowaniem Yamana. Seher, mimo że czuje, iż postąpiła słusznie, nie odczuwa z tego powodu radości. Ali jest przekonany, że osobiste zaangażowanie Duygu w sprawę zagraża zarówno jej, jak i śledztwu. Przekonuje komendanta, aby nie udzielał jej urlopu. Duygu w końcu wyznaje Alemu prawdę o swojej zaginionej siostrze. Mężczyzna postanawia pomóc jej w poszukiwaniach. Wkrótce odnajdują mężczyznę, którego widzieli w kostnicy. Naprowadza ich on na trop dealera, który może mieć informacje o Jasemin. Tymczasem Frat zajmuje się sprawą Yamana. Jest zdeterminowany, aby wsadzić szwagra za kratki. Yaman domyśla się, że to Seher dostarczyła mu dowody. Jest zaskoczony, gdy okazuje się, że wiadomości, które mogłyby go oczyścić z zarzutów, zostały usunięte, ale nie traci wiary w to, że prawda w końcu wyjdzie na jaw.

Występują

Zobacz także

Ładuję...