Dziedzictwo (305)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Seher czeka na przybycie Frata, który ma dokonać aresztowania. Yaman szuka lekarza, który przygotował raport z sekcji zwłok Kevser. Wie, że to jedyny sposób na udowodnienie swojej niewinności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Nienawiść, jaką Seher okazuje Yamanowi jest dla mężczyzny nie do zniesienia. Tymczasem ona czeka niecierpliwie na przybycie Frata, który ma dokonać aresztowania. Yaman, chcą załagodzić sytuację, organizuje rodzinny obiad, by uczcić powrót Ziyi. Duygu postanawia samodzielnie poszukać zaginionej siostry i składa wniosek o urlop. Ali nie chce, by działała na własną rękę i oferuje pomoc. Yaman szuka lekarza, który przygotował raport z sekcji zwłok Kevser. Wie, że to jedyny sposób na udowodnienie swojej niewinności. Wkrótce jednak zostaje aresztowany pod zarzutem przemytu broni.

Występują

Zobacz także

Ładuję...