Dziedzictwo (303)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Zuhal dowiaduje się, że to Seher postrzeliła Yamana. Funkcjonariusze otrzymują informację o bójce, w której zginęła jedna z kurierek. Duygu obawia się, że ofiarą może być jej siostra.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

W rocznicę śmierci Kevser w rezydencji odbywają się tradycyjne wypominki. Zuhal dowiaduje się, że to Seher postrzeliła Yamana. Ali stara się zrozumieć postępowanie Duygu. Nie zamierza jednak przywracać jej do śledztwa. Zawiedziona policjantka postanawia więc działać na własną rękę. Tymczasem funkcjonariusze otrzymują informację o bójce, w której ginie jedna z kurierek. Duygu ma złe przeczucia. Okazuje się jednak, że zmarła dziewczyna nie jest jej siostrą. Yaman szuka wsparcia u Arifa. Wyrzuca sobie, że nie zaopiekował się Kevser. Odwiedza jej grób i przysięga, że zajmie się jej synem i siostrą. Pod nieobecność Yamana do domu wraca Ziya. Jest gotów wyznać Seher, że to on mógł zabić jej siostrę, ale powstrzymują go wcześniejsze przestrogi Yamana. Ziya robi, co może, by przypomnieć sobie przebieg zdarzeń tego tragicznego dnia. W końcu mu się to udaje. Jest przekonany, że to Ikbal zabiła Kevser.

Występują

Zobacz także

Ładuję...