Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3843

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor podejrzewa, że rzekoma siostra Anki to oszustka. Na kolejnym spotkaniu z Amandą prawda wychodzi na jaw. Iga i Sławek dostają naganę od szefowej. Kaja chce wiedzieć, kto pobił aresztowanego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Igor odkrywa, że rzekoma siostra Anki chwali się w internecie zdjęciem z nią. Nowak podejrzewa, że to oszustka, która liczy na popularność. Na kolejnym spotkaniu z Amandą staje się to oczywiste. Ania jest załamana. Igor przytula ją i pociesza. Tymczasem Iga i Sławek dostają naganę od szefowej. Kaja chce wiedzieć, kto pobił aresztowanego. Iga przekonuje ją, że to ona. Nie chce, by Sławek stracił pracę. Dziedzic, Robert i Michał pomagają Idze w przeprowadzce. Brzozowski z Tadeusiakiem rywalizują ze sobą, a Sławek dostaje od Brygidy dobrą radę w sprawie swojej impotencji. Kasia oprowadza Darię po liceum. Spotykają Teresę, której bardzo nie podobają się tatuaże nowej psycholożki. Na plastyce Żbikowa ma problem. Uczennica obraża ją i wychodzi z klasy. Leon stara się wytłumaczyć koleżankę. Kasia widzi jego szkicownik. Prace chłopaka są naprawdę świetne. Wieczorem do kobiety i Darka przychodzi Marysia. Przyrodnia siostra Żbika uciekła z domu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...