Dziedzictwo (301)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Seher opiekuje się Yamanem. Mający gorączkę mężczyzna majaczy i wyznaje, że jest niewinny. Do rezydencji przyjeżdża Zuhal. Towarzyszy jej Ciek, która ma być jej szpiegiem. Wzbudza sympatię Neslihan.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Semra bierze Duygu za małą Yasemin i karmi ją. Przypadkowo widzi to Ali. Seher opiekuje się chorym Yamanem. Mający gorączkę mężczyzna majaczy i wyznaje, że jest niewinny. Gdy odzyskuje świadomość przeinacza jednak swoje słowa. Do rezydencji przyjeżdża Zuhal. Towarzyszy jej Ciek, która ma być jej szpiegiem. Szybko wzbudza sympatię Neslihan. Yaman i Cenger są jednak wobec niej podejrzliwi. Zuhal zaś próbuje przekonać domowników, że się zmieniła. Tymczasem między Seher i Yamanem dochodzi do sprzeczki. Kobieta wspomina, że strzeliła do Yamana. Przypadkiem słyszy to Yusuf. Yaman chce jak najszybciej znaleźć lekarkę sądową, która może poświadczyć, że to Ikbal jest prawdziwą morderczynią Kevser. Zawozi też Ziyi rzeczy Kevser, licząc że ten coś sobie przypomni. Podczas akcji Duygu wydaje się, że widzi swoją siostrę. W przypływie emocji demaskuje się i psuje akcję, płosząc kurierów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...