Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3842

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławek wyżywa się na aresztancie, który próbuje uciec. Iga ostrzega, że będzie miał kłopoty. W redakcji pojawia się kobieta, która twierdzi, że jest siostrą Ani. Daria zgłasza się do pracy w szkole.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Środki przeciwlękowe, które zażywa Sławek, powodują u niego kłopoty z seksem. Terapeutka odradza mu przerwanie leczenia. Zły Dziedzic wyżywa się na aresztancie, który próbuje uciec policjantowi. Iga ostrzega kolegę, że będzie miał kłopoty. Tymczasem Julka oznajmia Igorowi i Ance, że dziś nocuje u Eli, swojej "prawie mamy". Nowak wyznaje zaciekawionej koleżance bolesne fakty ze swojego życia. Tego dnia w redakcji pojawia się także kobieta, która twierdzi, że jest siostrą Ani. Amanda jest do niej podobna i prosi o wspólne zdjęcie. Jednak pytana o życie siostry nie mówi zbyt wiele. Zimińska szuka szkolnego psychologa. Zgłasza się Daria. Tymczasem na zajęciach z plastyki u Kasi pojawia się nowy uczeń. Leon sam mówi o sobie, że jest trudnym przypadkiem. Okazuje się, że ma duży talent. Wieczorem Daria przychodzi do Kasi z winem. Będą pracowały w jednej szkole.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...