Dziedzictwo (300)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Yaman ma wyrzuty sumienia, że nie wierzył w niewinność Kevser. Wbrew lekarskim zaleceniom rusza za Camgözem. Wkrótce oddaje w ręce policji. Duygu boi się powiedzieć matce, że trafiła na ślad Yasemin.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Duygu, przyglądając się zdjęciu związanemu ze sprawą gangu narkotykowego rozpoznaje bransoletkę swojej siostry. Przekonuje Alego, żeby włączył ją do sprawy. Seher nie wie, czy powinna przekazać Fratowi zdjęcia obciążające Yamana. W końcu mężczyzna osłonił ją przed kulą podczas strzelaniny. Ten z kolei ma wyrzuty sumienia, że nie wierzył w niewinność Kevser. Wbrew lekarskim zaleceniom, rusza za Camgözem. Wkrótce oddaje w ręce policji i wraca do domu. W ranę Yamana wdaje się jednak zakażenie. Duygu obawia się powiedzieć matce, że trafiła na ślad Yasemin.

Występują

Zobacz także

Ładuję...