Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3841

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grzesiek idzie do seksuologa. Przedstawia się lekarce jako Sara. Tymczasem do wydawnictwa Basi zgłasza się znana kobieta, która właśnie wyszła z więzienia. Chce sprzedać swoją historię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Grzesiek jednak się przełamuje i idzie do seksuologa. Przedstawia się lekarce jako Sara. Tymczasem do wydawnictwa Basi zgłasza się znana kobieta, która właśnie wyszła z więzienia. Chce sprzedać swoją historię. Smolna proponuje Krzysztofowi napisanie książki o skazanej. Igor orientuje się, że Anka nocowała w biurze. Dziewczyna tłumaczy, że ma problemy z mieszkaniem. Przy okazji przeprasza Nowaka. Wyznaje, że bardzo boi się prawdy o sobie. Igor zapewnia ją, że zawsze może na niego liczyć. Czerski utrzymuje dobre relacje ze swoją córką. Amelia z radością wspomina koncert, na którym byli razem. Wychodząc do pracy, Mariusz przepytuje córkę przed sprawdzianem z historii. Jakiś czas później dowiaduje się, że nastolatka nie pojawiła się w szkole. Dziewczyna wagaruje z nowymi kolegami, z których jeden bardzo jej się podoba.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...