Łowcy skarbów. Kto da więcej? (13)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maria prezentuje kolekcją 60 krawatów należących niegdyś do jej męża. Część z nich jest dziełem cenionych projektantów. Następny skarb to polifon w skrzynce. Mateusz zaoferuje złoty zegar kominkowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki licytuje między sobą przyniesione do studia przedmioty uczestników programu. W pierwszych odcinkach nowej serii w roli prowadzącego pojawi się Krzysztof Ibisz, który obok Pawła Orleańskiego będzie gospodarzem show.

W odcinku, który poprowadzi Paweł Orleański, wystąpi Maria, która przyjedzie z kolekcją 60 krawatów, należących niegdyś do jej męża, który zbierał je przez całe lata. Duża część z nich jest jedwabna i została zaprojektowana przez topowych projektantów. Następny skarb to polifon w drewnianej skrzynce, pochodzący prawdopodobnie z lat 1880-1890 i wykonany w Szwajcarii, gdzie tworzyli je zegarmistrzowie. Mateusz zaoferuje złoty zegar kominkowy z motywem figuralnym muzy poezji miłosnej. Stworzyli go bracia Japy we Francji i pochodzi z połowy XIX wieku. Do Remigiusza należą natomiast dwa nietypowe świeczniki, mogące służyć jako standardowy lichtarz lub jako kinkiety.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...