Leśniczówka (930)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Kowalska udziela wywiadu, w którym opowiada, że ktoś się pod nią podszywał i leczył ludzi. W przychodni dochodzi do awantury. Policjanci typują osoby z otoczenia Karcza, którym zagraża Żaba.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Ździebłowska poznaje tożsamość kobiety podającej się za Dorotę. Kobieta tak naprawdę nazywa się Marta Łowicka, jest wdową i nie ukończyła studiów. Gdy policja chce ją zatrzymać, znika. Zuzia zaczyna tęsknić za Kacprem. Tymczasem prawdziwa Dorota Kowalska udziela wywiadu, w którym opowiada, że ktoś się pod nią podszywał i leczył ludzi w Białoleśni. W przychodni zjawia się wściekła Maślakowa. Dochodzi do awantury. Policjanci typują osoby z otoczenia Karcza, które mógłby skrzywdzić Żaba. Na liście nie ma jednak Łysego, którego Sęk napada wieczorem w lesie i obezwładnia za pomocą zastrzyku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...