Dziedzictwo (299)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Nedim namierza poszukiwanego kierowcę. Jego ludzie zatrzymują mężczyznę i przewożą do jednego z magazynów. Seher słyszy ich rozmowę. Jest przekonana, że chodzi o przemyt i jedzie za Yamanem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Seher postanawia nie wykorzystywać zdjęć przeciwko Yamanowi. Frat prosi ją jednak, by przysłuchiwała się jego rozmowom i wyłapywała informacje wskazujące na przemytniczą działalność. Nedim namierza poszukiwanego kierowcę. Jego ludzie zatrzymują mężczyznę i przewożą do jednego z magazynów. Seher słyszy ich rozmowę. Jest przekonana, że chodzi o przemyt i jedzie za Yamanem. Podczas przeprowadzki Duygu nie chce skorzystać z pomocy Ibrahima i Frata. Gdy Ali upiera się, by przenieść jej kartony, dochodzi między nimi do przepychanki. Ali jest przekonany, że kobieta coś przed nim ukrywa. Pobity przez Yamana kierowca dowiaduje się o śmierci Ikbal. Przyznaje wówczas, że informacja o jego romansie z Kevser była nieprawdziwa. Słyszy to Seher, która niespodziewanie zjawia się w magazynie. Oskarża Yamana, że nie uwierzył w niewinność jej siostry. Roztrzęsiona wybiega i postanawia wysłać Fratowi zdjęcia z przemycaną bronią. Padają strzały.

Występują

Zobacz także

Ładuję...