Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3840

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grzesiek wreszcie podejmuje decyzję, że chce być transkobietą. Idzie do poradni psychologicznej, gdzie w poczekalni spotyka Elen, która jest już po tranzycji. Młody Smolny dostaje ataku paniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Grzesiek wreszcie podejmuje decyzję, że chce być transkobietą. Idzie do poradni psychologicznej, gdzie w poczekalni spotyka Elen - taką samą osobę jak on, tylko już po tranzycji. Młody Smolny dostaje ataku paniki i ucieka. Tymczasem Łucja pojawia się na Wspólnej. Szuka mieszkania do wynajęcia. Spotyka Kamila, wracającego ze spaceru z Anią, i idzie do niego na kawę. Nagle Hoffer dostaje telefon z informacją, że prelekcja, którą przygotowywał od tygodni, została odwołana. Łucja wie, że to sprawka jej matki. Włodek składa zeznania w sprawie ataku na Wspólnej. Dowiaduje się, że napastnicy mogą wyjść na wolność, ponieważ reszta świadków boi się zeznawać. Maria przekonuje właścicieli kebabu, że powinni walczyć z rasizmem. Sinan i jego żona są wdzięczni za wsparcie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...