CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 4 odc. 80

(CSI: Miami 4: Felony Flight)

serial kryminalny USA 2005  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas transportu lotniczego ucieka morderca Henry Darius. Zabija znajdujących się na pokładzie ludzi. Darius w wiezieniu nawiązał kontakt z bogatą Joann Nivens, która obiecała mu pomoc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Seryjny morderca Henry Darius przy pomocy innego więźnia przejmują awionetkę, którą byli transportowani z Nowego Jorku do Miami. Zabijają pilota i cztery przypadkowe osoby. Darius miał wskazać miejsce ukrycia zwłok młodej kobiety, żony właściciela największego radia na Florydzie. Okazuje się, że jeszcze w więzieniu nawiązał kontakt z bogatą Joann Nivens, która obiecała mu pomoc. Horatio Caine i jego ludzie ruszają w pościg za przestępcą. Wkrótce zostają odnalezione ciała dwóch studentek. Do śledztwa włącza się ekipa z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, dowodzona przez detektywa Maca Taylora.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...