Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3839

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ilonę czeka dziś rozprawa o odebranie praw rodzicielskich. Dzięki Anecie w sądzie pojawia się sekretarka, która odwołuje swoje oskarżenia. Mania i Adam mówią swoim rodzicom, że są parą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Po studniówce Grzesiek ma nadzieję, że ułoży mu się z Helą. Dziewczyna jednak podtrzymuje, że kocha go wyłącznie jako chłopaka. Załamany nastolatek wyznaje ojcu, że nie ma po co żyć. Przerażony Smolny cały dzień pilnuje syna, żeby nie zrobił sobie krzywdy. Tymczasem Grzesiek zaczyna oglądać w sieci zdjęcia transseksualnych kobiet. Ilona jedynie z daleka może popatrzeć na synka, którego Iza odprowadza do szkoły. Zdybicką czeka dziś rozprawa o odebranie praw rodzicielskich. Dzięki Anecie w sądzie pojawia się sekretarka i odwołuje swoje oskarżenia wobec Ilony. Na koniec Siwek wygłasza bardzo poruszającą mowę w obronie miłości klientki do synka. Bójka przed kebabem sprawia, że Mania i Adam mówią swoim rodzicom, że są parą. Do właścicieli kebabu przychodzi Muszko i przeprasza ich. Pozytywną atmosferę burzą bandyci, których wczoraj Sinan przegonił nożem. W zemście chcą podpalić jego lokal. Ziębowie ruszają na pomoc konkurentom.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...