Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3838

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ziębowie są załamani, gdyż ich bar świeci pustkami. Film Gęby sprawił, że przed pobliskim kebabem zjawiają się tłumy. Patrycja odbiera syna z aresztu. Tymczasem Adamski odkrywa jej tajemnicę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Ziębowie są załamani, gdyż ich bar świeci pustkami. Film Gęby spowodował, że przed kebabem zjawiają się tłumy. Przychodzą tam też chuligani, którzy zaczepiają przechodzącą Manię. W jej obronie staje Adam. Do akcji włącza się Muszko i zostaje pobity. Sinan nie wytrzymuje. Grozi bandytom ogromnym nożem. Tymczasem przed studniówką do Grześka przychodzi Hela i wyznaje, że nie potrafi być jego dziewczyną. Para jednak idzie razem na bal. Podczas wspólnego tańca chłopak wyznaje ukochanej miłość. Patrycja odbiera syna, który spędził noc w areszcie. Ostrzega Oskara, że ostatni raz ratuje go z opresji. Chłopak jest zaskoczony stanowczością matki. W pracy dyrektorka ciepło dziękuje Nalepie za mądrą radę wychowawczą. Słyszy to Weronika, która przyszła przeprosić Lwa za wczorajszą kłótnię. Tymczasem Adamski szuka w internecie informacji na temat Patrycji. Odkrywa jej tajemnicę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...