Dziedzictwo (298)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Yaman chce, by Ziya przypomniał sobie dzień śmierci Kevser. Lekarka sugeruje, że powrót do domu mógłby mu pomóc. Seher idzie z Yusufem na plac zabaw. Nie wie, że człowiek Camgoza ma ją na celowniku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Yaman robi co może, by Ziya przypomniał sobie dzień śmierci Kevser. Choć stan mężczyzny się poprawia, a on sam jest pewien, że nie doprowadził do śmierci szwagierki, wciąż nie pamięta traumatycznych zdarzeń z przeszłości. Lekarka sugeruje Yamanowi, że powrót do domu mógłby Ziyi pomóc. Seher idzie z Yusufem na plac zabaw. Kobieta nie wie, że człowiek Camgoza ma ją na celowniku. Gdy na miejscu zjawia się Yaman i każe im wracać do domu, Seher stawia opór. Jest przekonana, że mężczyzna okłamuje ją w kwestii zagrożenia. Postanawia jak najszybciej zdobyć dowody, obciążające Yamana w sprawie przemytu broni. Zdjęcia i SMS-y, do których dociera uświadamiają jej jednak, że Yaman porwał towar Camgoza, by uwolnić ją z rąk Selima. Sultan składa skargę na Semrę. Tymczasem Duygu jest zmuszona wyjawić Alemu i Sultan chorobę matki. Poruszona Sultan postanawia wycofać skargę i zaprasza kobiety na kolację.

Występują

Zobacz także

Ładuję...