Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3837

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka żałuje, że się zgodziła na artykuł. Mówi Igorowi, że lepiej by było, gdyby się nie spotkali. Nalepa dowiaduje się o aresztowaniu syna dyrektorki szpitala. Przytula ją, co zauważa Adamski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Igor próbuje dowiedzieć się, co Anka przypomniała sobie po tym, jak zagrała na skrzypcach. Zdenerwowana dziewczyna nie chce o tym rozmawiać. Naczelny chwali jej pracę i mówi jakim hitem stał się artykuł o niej. Ania jednak żałuje, że się na niego zgodziła. Mówi Igorowi, że lepiej by było, gdyby się nie spotkali. Tymczasem Nalepa podpada Weronice, proponując Kacprowi swoją starą konsolę do gier. Roztocka chce, by Lew konsultował z nią takie pomysły. Po pracy lekarz spotyka na parkingu roztrzęsioną dyrektorkę. Okazuje się, że syn Patrycji został aresztowany. Nalepa ją przytula, co zauważa Adamski. Berg nie chce pomóc nowej szefowej w odzyskaniu zaufania pracowników. Alina dzwoni więc po radę do ojca, po czym zakrada się do ciężarówki Szarka i zabiera z niej jakiś dokument. Parę godzin później zdenerwowany mężczyzna dzwoni do Berga z hurtowni. Nie ma certyfikatu i nie chcą wydać mu towaru. Alina natychmiast jedzie na miejsce i ratuje sytuację. Szark jest jej wdzięczny, a Bogdan przeprasza, że źle ją ocenił.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...