CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 14: Stara sprawa (22)

(CSI: Crime Scene Investigation: Dead in His Tracks)

serial kryminalny Kanada/​USA 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

CSI bada sprawę, która wiąże się z wielkim rabunkiem, do którego doszło 25 lat wcześniej. Brass musi podjąć trudną decyzję po tym, jak jego córka próbuje popełnić samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny sezon serialu o pracy specjalistów medycyny sądowej, którzy swoje dochodzenia opierają na szczegółowej analizie dowodów zebranych na miejscu zbrodni. Pracownicy tego działu stosują najnowsze metody i nowinki techniki, aby rozwikłać nawet najtrudniejsze zagadki. Scenariusz serialu powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania.

W tym odcinku

Agenci CSI niespodziewanie trafiają na nowy trop w sprawie wielkiego rabunku, do którego doszło 25 lat wcześniej. Grupa jedenastolatków pechowo znalazła się na miejscu zbrodni. Jeden z nich został wzięty na zakładnika i zaginął w tajemniczych okolicznościach. Nie wiadomo też, co stało się ze skradzionym łupem. Tymczasem kapitan Brass musi podjąć trudną decyzję po tym, jak jego córka usiłowała popełnić samobójstwo w więzieniu. Ostatecznie postanawia się z nią pogodzić.

Występują

Twórcy

Ładuję...