Leśniczówka (922)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Nadchodzi dzień wyborów na burmistrza Białoleśni. Janusz śledzi przebieg głosowania w lokalnej telewizji. Zuzia podrzuca Magdzie anonim informujący o tym, że Dorota nie jest lekarką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień wyborów na burmistrza Białoleśni. Janusz śledzi przebieg głosowania w lokalnej telewizji. Dopiero po wizycie Łysego postanawia udać się do lokalu wyborczego. Spotyka Daniela. Zuzia podrzuca Magdzie anonim z informacją o tym, że Dorota nie jest lekarką. Ździebłowska postanawia to sprawdzić. Wysyła Kowalską na urlop i prosi Anielę, by informowała ją o wynikach badań. Przed lokalem wyborczym prawie dochodzi do kolejnej awantury między Marianną a Edytką. Gałkowa umawia się z Eweliną na jogging. W lesie spotykają Kurkową i Gromniakową.

Występują

Zobacz także

Ładuję...