Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3836

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wroński zabiera Monikę na randkę. Policja bada sprawę skradzionego portfela w szpitalu. Dyrektorka próbuje go podrzucić, ale zauważa to Nalepa. Kobieta wyznaje, że złodziejem jest jej syn.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Martyna jest obrażona na Damiana za jego wczorajsze słowa. Cieślik wręcza jej piękny bukiet. Para godzi się i wyznaje sobie miłość. Tymczasem do biura Moniki przychodzi Wroński, który oznajmia Cieślikowej, że zabiera ją na randkę. Po miło spędzonym popołudniu mężczyzna odprowadza ją na Wspólną i całuje. Marta i Gęba są przypadkowymi świadkami awantury Muszki z Włodkiem. Gdy Gębowski słyszy rasistowskie obelgi pod adresem właścicieli kebabu, proponuje, że chętnie nagra to, co ma do powiedzenia Muszko. Ten natychmiast odchodzi spłoszony. Chwile później Gęba kupuje kebab u Sinana i nagrywa dla swoich fanów filmik reklamujący lokal Turka. Policja zapowiada wizytę w szpitalu w sprawie skradzionego portfela. Dyrektorka próbuje podrzucić go w poczekalni, ale zauważa to Nalepa i zwraca jej, sądząc, że go zgubiła. Widząc jej zmieszanie, Lew prosi, żeby powiedziała mu, co się dzieje. Kobieta wyznaje, że złodziejem jest jej syn. Z płaczem mówi o przejściach z Oskarem, któremu już parę lat temu groził pobyt w zakładzie poprawczym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...