Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3835

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W kancelarii rozżalona Monika wyznaje mężowi, że jest załamana tym, jak kończy się ich związek. Zdybicka oraz Aneta postanawiają nagłośnić w mediach sprawę odebrania Ilonie Wiktorka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Damian przeżywa nadchodzące spotkanie z prawnikiem w sprawie rozwodu. Martyna go pociesza. W kancelarii rozżalona Monika wyznaje mężowi, że jest załamana tym, jak kończy się ich małżeństwo. Wzburzony Cieślik wyrzuca jej, że to ona je zakończyła. Wieczorem siostra Szulca czeka na ukochanego z uroczystą kolacją. Ten jednak oznajmia, że nie ma powodu do świętowania. Martynę bardzo bolą te słowa. Tymczasem Zdybicka z Anetą postanawiają nagłośnić w mediach sprawę odebrania Ilonie Wiktorka. Nowak przeprowadza wywiad z poszkodowaną, a Marta umawia się z nią na rozmowę przed kamerą. Tymczasem Weronika i Iza uważają, że burza wokół tego tematu może tylko zaszkodzić. Igor mówi córce o tym, że Ania okazała się znawczynią muzyki poważnej. Prosi Julkę o pomoc w jego planie. Dziewczyna pożycza skrzypce od swojej koleżanki. Kiedy Ania przychodzi wieczorem do Igora, mężczyzna wręcza jej instrument i prosi, żeby zagrała, a ta robi to. Nagle wracają do niej przykre wspomnienia. Zaczyna płakać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...