Leśniczówka (916)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Aniela, która doszła do siebie po omdleniu, znów odwiedza Dorotę. Lekarka jednak bagatelizuje jej stan i przepisuje pacjentce antybiotyk. Zuzia odkrywa, że to lek na zapalenie zatok.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Aniela, która doszła do siebie po omdleniu, znów odwiedza Dorotę. Lekarka jednak bagatelizuje jej stan i przepisuje antybiotyk. Zuzia odkrywa, że to lek na zapalenie zatok. Początkowo spotkanie Edytki i Eweliny przebiega w niezręcznej ciszy, ale przypadkiem wychodzi na jaw, że kobiety mają podobne doświadczenia w związkach. Chcą kontynuować znajomość. Krawczyk jest zazdrosny o narzeczoną. Konrad w rozmowie z Żabą utwierdza się w przekonaniu, że to gangster wysłał prasie zdjęcia Karczów. Dowiaduje się też, że Kasia kontaktowała się z nim w tej sprawie. Chce pomówić na ten temat z Ruszczyc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...