Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3834

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza wraca do Warszawy z pełnomocnictwem od Maksa. Może przejąć opiekę nad Wiktorkiem. Ten ucieka z ośrodka. Karolina trafia do aresztu. Igor podpowiada naczelnemu zatrudnienie Anki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Iza wraca do Warszawy z pełnomocnictwem od Maksa. Może przejąć opiekę nad Wiktorkiem. Niestety, trzeba na to poczekać kilka dni, więc sąd decyduje o czasowym umieszczeniu chłopca w rodzinie zastępczej. Ilona dostaje jeszcze gorszą wiadomość. Wiktorek uciekł z ośrodka opiekuńczego. Tymczasem Karolina, która dźgnęła nożem Natana, trafia do aresztu. Chłopak zostaje zabrany do szpitala. Ula razem z Kamilem i matką ukochanego jadą za karetką. Nastolatka jest przerażona. Nie wie, co zrobi, jeśli lekarzom nie uda się uratować Natana. Naczelny jest zły na bałagan w redakcji. Igor podpowiada więc zatrudnienie Anki, która po ich artykule straciła pracę. Dziewczyna robi na Arturze dobre wrażenie i dziękuje Igorowi za pomoc. Nagle słysząc muzykę poważną, Ania bezbłędnie podaje jej kompozytora, a także szczegółowe informacje o utworze. Dziennikarz podejrzewa, że dziewczyna jest muzykiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...