Pierwsza miłość | odc. 3832

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek informuje Lilkę o swojej decyzji. Laura szykuje się na spotkanie ze znajomym Jakuba, właścicielem galerii sztuki. Marta, przejęta stanem Piotrka, zamierza porozmawiać z Melką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Janek informuje Lilkę o swojej decyzji. Kobieta jest w szoku i próbuje przekonać go do zmiany zdania. Laura szykuje się na spotkanie ze znajomym Jakuba, właścicielem galerii sztuki. Biernacki, który nadal jest wściekły na Wenerskiego, ma nadzieję, że nie przebiegnie ono po myśli kobiety. Postanawia też sam działać. Marta, przejęta stanem Piotrka, który bardzo przeżywa fakt, iż Melka wyrzuciła go ze swojego życia, zamierza z nią porozmawiać. Okazuje się jednak, że interwencja Marty tylko pogarsza sytuację. Dodatkowo, na nowo budzi zazdrość Arka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...