Spy/Master: The Trust Test (4)

serial sensacyjny Rumunia 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Nicolae wścieka się na wieść o doniesieniach dotyczących dezercji swojego doradcy. W tym czasie Frank przenosi Victora pod ochronę ambasady Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczyna się jego odprawa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czasy zimnej wojny. Victor Godeanu (Alec Secăreanu) jest prawą ręką i bliskim doradcą rumuńskiego dyktatora Nicolae Ceausescu. Nikt z jego otoczenia nie wie, że to również tajny agent KGB. Teraz, bliski zdemaskowania, musi uciekać z kraju. Szukając dla siebie ratunku, porozumiewa się z Amerykanami. Ma tylko jedną szansę, by pod pretekstem dyplomatycznej podróży do Niemiec wyjechać z Rumunii i udać się dalej, aż do Stanów Zjednoczonych. Akcję pomagają mu przeprowadzić tajna agentka Stasi Ingrid (Svenja Jung) i młody agent CIA Frank Jackson (Parker Sawyers). Godeanu wie, że za wszelką cenę musi się wymknąć zarówno KGB, jak i szpiegom z własnego kraju, inaczej śmierć czeka nie tylko jego, ale też jego bliskich.

W tym odcinku

Nicolae wścieka się na wieść o doniesieniach dotyczących dezercji swojego doradcy. W tym samym czasie Frank przenosi Victora pod ochronę ambasady USA, gdzie rozpoczyna się jego odprawa. Tymczasem Mircea starają się podać w wątpliwość prawdziwą motywację zbiegłego agenta.

Występują

Twórcy

Ładuję...