Komisarz Alex 21: Willa (263)

serial kryminalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W wystawionej na sprzedaż willi zostaje znalezione ciało dziewczyny. Śledczy odkrywają, że w noc jej śmierci w domu był ktoś jeszcze. Podejrzewają, że sprawca zbrodni upozorował samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Śr 31.07 0:20
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Andrzej Sochoń (Jacek Knap) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido), Agata Król (Monika Szufladowicz) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex. W tym sezonie do ekipy dołączy komisarz Paweł Kozera (Marcin Rogacewicz), który zastąpi Sochonia.

W tym odcinku

W wystawionej na sprzedaż willi zostaje znaleziono ciało młodej dziewczyny z podciętymi żyłami. Sprawa wygląda na samobójstwo, jednak śledczy odkrywają, że w noc śmierci ofiary w domu był ktoś jeszcze. Alex na ogrodzeniu odnajduje fragment kurtki nieznanej osoby. Detektywi dochodzą do wniosku, że sprawca zbrodni chciał wprowadzić ich w błąd, pozorując samobójstwo. Badają, czy znaleziony kawałek materiału należał do niego, czy też do świadka. Tymczasem Kasia trafia na dziewczynę śpiącą na ławce w parku. Nie pamięta ona, kim jest, ani skąd się tu wzięła, jest ranna w głowę i wszystko wskazuje na to, że cierpi na amnezję. Policjanci badają, czy może mieć coś wspólnego z zabójstwem w willi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...